Műszaki szakelőadó (NOHAB)

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Végzi a NOHAB és hatáskörébe utalt vasúti járművek karbantartási-, irányítási- és üzemeltetési feladatait és adminisztrációs teendőit; felügyeli a karbantartási folyamatokat, valamint részt vesz a garanciális ügyek intézésében.
  • A NOHAB üzemeltetésével kapcsolatosan helyszíni ellenőrzéseket végez.
  • Adatot szolgáltat a NOHAB közlekedéséhez, részt vesz a leközlekedés dokumentálásban.
  • Kapcsolatot tart a járműtároló telephelyen a karbantartási, hibaelhárítási tevékenységet végző cégekkel, felügyeli az általuk végzett tevékenységet, szükség esetén helyszíni ellenőrzést végez.
  • Vezényli a NOHAB személyzetét.
  • Részt vesz a munkaidőadatokkal kapcsolatos adatszolgáltatásokban.
  • Koordinálja a szervezethez tartozó zöldterületek karbantartási feladatokat.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • állami középiskolai végzettség – (gépészeti területen szerzett érettségi),
  • felsőfokú vasúti szakképesítés,
  • 1 év szakmai tapasztalat,
  • orvosi alkalmasság.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • határozottság,
  • együttműködő képesség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • SZÉP kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon egyaránt).

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Gyergyói-Szabó Réka Angéla +36 (30) 316 8216

2022. június 27.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.