A MÁV-START Zrt. munkatársat keres

Kontrolling szakértő

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Belföldi bevételekkel kapcsolatos kontrolling feladatok ellátása
  • Részvétel a Társaság stratégiai, üzleti, valamint operatív tervezési folyamatában.
  • Társasági szintű havi, negyedéves, éves beszámoló, gyorsjelentés, elemzés készítése.
  • Javaslattétel a tervezési és beszámolási rendszer fejlesztésére.
  • A kulcs teljesítmény-mutatók rendszerének működésének ellenőrzése és felügyelete, javaslatok kidolgozása a rendszer fejlesztésére.
  •  A költségelszámolás és költségfelmerülés hálózati szintű kontroll rendszerének fejlesztése.
  • Részvétel a szakterületéhez kapcsolódó projektekben.
  • A működés gazdasági és minőségi teljesítményeire vonatkozó elemezések készítése, azok alapján javaslattétel a működés hatékonyságának javítására.
  • Az üzleti kontrollingot támogató informatikai rendszerek módosításainak összefogása.
  • A feladatkörébe tartozó szervezeti egységek kontrolling munkájának összefogása, segítése.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (szakirányú: elemző-közgazda/közgazdászi képesítést adó egyetem, főiskola)
  • 3-5 éves kontrolling, elemzési területen szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szolgáltató cégnél szerzett értékesítés-elemzési tapasztalat előny

Kompetenciák:

  • elemzési képességek
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • folyamatszemlélet
  • üzleti gondolkodás
  • önállóság

A munkavégzés helye:

Budapest

2009. június 28.

Bővebb felvilágosítást ad:

Szécsi Anna
06-1/511-7116
szecsi.anna@mav-start.hu

Az Ön e-mail címe:
Önéletrajz RichText vagy Microsoft Word formátumban.
Az Ön megjegyzése:

Állomáskereső

MÁVDIREKT

telefonos ügyfélszolgálat elérhetősége belföldről: 06 (40) 49 49 49,
külföldről: +36 1 444 44 99