A MÁV-START Zrt. munkatársat keres

Kocsivizsgáló (Közép-Magyarország)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Végzi az érkező, induló vonatoknál a vasúti kocsik és magánvasúti kocsik vizsgálatát, mely kiterjed a kocsi futóművére, alvázára, ütköző és vonókészülékeire, kocsiszekrényre és különféle szerelvényekre, fékpróbát tart.
  • Felfedezi az üzemi és közlekedésbiztonsági hiányosságokat, megszünteti a kisebb hibákat, intézkedik a meghibásodott kocsik műhelybe utalásáról, gondoskodik az előírt nyilvántartások vezetéséről.
  • Határállomásokon végzi a vasúti kocsik átadását, illetve átvételét a szomszédos vasútra, illetve vasútról.
  • Forduló, illetve vonatindító állomásokon ahol erre a munkakörbe sorolt dolgozó nincs végzi a külvállalkozó által tisztított kocsik átvételét, valamint fűtési idényben a vonatok előfűtését.
  • A javításokhoz magával viszi a legszükségesebb szerszámokat, mérőeszközöket (kalapács, tömítőgyűrű, mérőszalag, Qr-kapta).
  • Teherkocsiknál elvégzi a megrakás előtt és kirakás utáni kocsivizsgálatot.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség, vasipari szakma
  • orvosi alkalmasság

A munkavégzés helye:

Budapest, Cegléd

2009. január 27.

Bővebb felvilágosítást ad:

Várkonyi Éva
06-1/511-8712
varkonyi.eva@mav-start.hu

Az Ön e-mail címe:
Önéletrajz RichText vagy Microsoft Word formátumban.
Az Ön megjegyzése:

Állomáskereső

MÁVDIREKT

telefonos ügyfélszolgálat elérhetősége belföldről: 06 (40) 49 49 49,
külföldről: +36 1 444 44 99